Masum - 8. Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Masum - Saathiya 30 Mart Pazartesi günü yayınlanan son bölüm 8. bölümüyle izle7.com'da. Rashi bir şekilde Jigar’ı kendisiyle evlenmeye ikna eder. Kinjal ise planlarının işe yaramamasına çok öfkelenir. Gopi’ye olan öfkesi iyice artan Kinjal2in yeni planı ne?

8. Bölüm

Rashi mektubu Gopi’ye farklı şekilde okuyunca Kinjal’in planı suya düşer. Düğün günü geldiğinde ise Rashi Jigar’ı kendisiyle evlenmeye ikna eder. Rashi’nin oynadığı tehlikeli oyun aile büyüklerinin tepkisine yol açsa da Jigar’la evlenir. Düğün sonunda eve geldiklerinde ise Kokila Rashi’ye Gopi’nin büyük gelin olduğunu ve ona saygı duyması gerektiğini söyler. Kinjal ise Ahem’in Gopi’yle evlenmesini hazmedemez ve Gopi’ye tuzak kurmak ister. Kinjal’in yeni planı ne olacak?

GOPİ VE RASHİ’NİN ÖYKÜSÜ MASUM İLE KANAL 7’DE

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alacak.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estirmeye geliyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de olacak.

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi'nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce amcası onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi'nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi'yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi'nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.
Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum 23 Mart’tan itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet