Masum - 47. Bölüm

Ekranların sevilen Hint dizisi Masum - Saathiya 8 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölüm 47. bölümüyle izle7.com'da. Masum’da bugün Kokila Kinjal’in bebeğinin dünyaya gelmesini istemez. Kinjal onun bu kararını Umang’a bildirir. Kinjal’le evlenmek isteyen Umang’ın gerçek niyeti ne?

47. Bölüm

Ahem bebeğin babasının eski kız arkadaşı Anita’nın kardeşi Umang olduğunu öğrenince soluğu onun yanında alır. Bebeğin doğmasını istemeyen Kokila Kinjal’i doktora götürmek ister. Evdeki herkes onun bu kararına karşı çıkar fakat Kokila kararından vazgeçmez. Kinjal annesinin bu kararını Umang’a anlatır.Umang Modi ailesinin evine gelir ve Kinjal ile evlenmek istediğini söyler. Kokila Umang’ın ailesinin bu evliliğe ne dediğini merak eder. Umang ailesinin yurtdışında olduğunu söyleyerek düğünle kendisinin ilgileneceğini belirtir. Umang’ın niyeti ne?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR 1
  • Kübra 08.05.2020 21:17
    Cigarın terlikle ceket giymesi ne derecede doğru? :)))
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet