Masum - 110. Bölüm

Ekranların sevilen günlük dizisi Masum - Saathiya 10 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölüm 110. bölümüyle izle7.com'da. Masum’da bugün Kinjal Daval’den kurtulmak için bir plan yapar fakat Gopi onun oyununu bozar. Rashi ise Cigar’a kendini affettirmek için çare arar. Cigar Rashi’yi affedecek mi?

110. Bölüm

Kinjal Daval’i ailesinin gözünde küçük düşürmek için bir oyun hazırlar. Ahem’in saatini Daval’in cebine koyar. Kinjal’e oje süren Gopi bir gariplik olduğunu anlar. Ahem saatini ararken Kinjal bir yolunu bulur ve saatin Daval’de olduğunu gösterip onun çalmış olabileceğini ima eder. Fakat ondan şüphelenen Gopi saati yanlışlıkla kendisinin koyduğunu söyleyince Kinjal’in planı suya düşer. Öte yandan Rashi kendini Cigar’a affettirmek için her yolu dener. Cigar’la konuşmak için şirkete gelen Rashi’yi neler bekliyor?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor.

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini olarak seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet