Bahar Kapıda - Adana | 18 Temmuz 2021

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına, vakitli vakitsiz Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta kebabı ve karpuzuyla meşhur Adana’dan evlere konuk olacak.

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Gelir, bu hafta sımsıcak insanları, tarihi eserleri ve birbirinden leziz yemekleriyle Adana’dan ekran karşısına çıkacak. Bahar Gelir ilk olarak karpuz tarlasına gitti. Meşhur Adana karpuzunu yerinde yiyen Gelir, karpuz arabasında satış yapmaya çalıştı. Bahar Kapıda ekibinin bir sonraki durağı bir köy kahvehanesi oldu. Burada köylülerle sohbet eden Bahar Gelir, yirmi beş yıldır bıyığını hiç kesmeyen amcanın bıyığına olan düşkünlüğünü öğrenince çok şaşırdı.  Bahar Kapıda ekibi daha sonra sazlı sözlü bir sohbete katıldı. Dinlediği türkünün etkisinde kalan Bahar Gelir gözyaşlarını tutamadı.

Çukurova’nın uçsuz bucaksız tarlalarına giden Bahar Kapıda ekibi ayçiçek tarlalarından göz kamaştıran görüntüler derledi. Tarlada koyun giden çocuklarla sohbet eden Gelir, küçük yaşta onca sorumluluğu sırtlandıkları için onları takdir etti.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 12:00’de Kanal 7 ekranlarında…


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet