Bahar Kapıda - Sivas Doğanşar | 22 Ağustos 2021

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Anadolu’nun en eski yerleşim bölgelerinden biri olan, Sivas’a bağlı Doğanşar ilçesinden  eğlenceli görüntülerle evlere konuk olacak.

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Gelir, bu hafta Sivas’ın Doğanşar ilçesinden ekranlara gelecek. Bahar Gelir ilk olarak Başekin köyünün yöresel kıyafetlerini giydi, daha sonra meşhur yayık ayranını tadına baktı. Davulu omuzunu alan Bahar Gelir, izleyenleri mest eden performansından sonra, bölgenin ünlü yaylası Mezgitli’nin yolunu tuttu. Mezgitli Yaylası’ndaki hamamı da gezen Bahar Gelir, hamamın tarihi hakkında bilgi verdi.

Programda ayrıca Dipsizgöl Şelalesi’ni gezen Bahar Kapıda ekibi, şelalenin doğal güzelliklerini de izleyicilerle paylaştı.

Anadolu’nun her köşesinden keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 12:00’de Kanal 7 ekranlarında…


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet