Bahar Kapıda - Mersin/Parmakkurdu | 29 Ağustos 2021

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne, hasatından pazarına Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta çeşitli kültürlerin kaynaşma noktası Tarsus’tan çok özel görüntülerle evlere konuk olacak. 

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Gelir, bu hafta Mersin’in Tarsus ilçesinden ekranlara gelecek. Bahar Gelir ilk olarak Parmakkurdu’nda çerçici ve eşi ile keyifli bir sohbete imza attı. Bahar Gelir’in bir sonraki durağı Tarsus’un ünlü üzüm bağları oldu. Üzüm bağlarına girip üzüm toplayan Gelir, üzüm yetiştiriciliği hakkında da bilgi aldıktan sonra Hamit Amca ile üzüm bağında oturup türkü söyledi.

Programda ayrıca Kapızağzı Kanyonu’nu gezen Bahar Kapıda ekibi, keklik sesleri eşliğinde şeftali bahçelerinden renkli görüntüleri izleyicilerle paylaştı.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 12:00’de Kanal 7 ekranlarında…


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet