Bahar Kapıda - Afyon | 17 Ekim 2021

Yemeğinden kültürüne, eğlencesinden hüznüne Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘’Bahar Kapıda’’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta haşhaşı ve şeker pancarıyla anılan Afyonkarahisar Dinar’dan evlere konuk olacak.

İnsanın içinde yaşadığı, yaşattığı her şeye, her yere yolculuk yaptıran keyifli bir program, Bahar Gelir’in sunumu ile Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Anadolu’yu karış karış gezen Bahar Kapıda ekibi bu hafta Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinden izleyici karşısına çıkacak. Bahar Gelir Dinar’da ilk olarak kabak çekirdeği hasadına katıldı. Kabak çekirdeğinin Dinar’da meşhur olduğunu öğrenen Gelir, çekirdeğin tarladan tüketiciye olan yolculuğunu üreticisinden dinledi. Bahar Kapıda ekibi daha sonra sac başında ekmek yapan teyzelerin yanına gitti. Eskilerin iş yapamayacağını düşünerek zayıf gelin almadıklarını öğrenen Bahar Gelir, teyzelerle birlikte kahkaha dolu bir sohbete imza attı.

Bahar Kapıda ekibi son olarak Dinar düğününe katıldı. Dinar’ın allı pullu yöresel kıyafetlerini giyip eline tahta kaşıkları alan Bahar Gelir, izleyicileri için eğlenceli kareler derledi.

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ programıyla her Pazar 11:30’da Kanal 7 ekranlarında…


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet