Ülke'de Bu Sabah - 31 Ocak 2020

Bu ülkenin haber ve kültür kanalı Ülke TV, yurttan ve dünyadan önemli olayları, son dakika gelişmeleri Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla ekrana taşıyor. Ülke’de Bu Sabah’ın bugünkü konuğu Psikoterapist ve Aile Danışmanı Saliha Erdim olacak. 

Ülke ve dünya gündeminden haberdar eden Ülke’de Bu Sabah’ta, hafta içi her gün birbirinden farklı konular alanında uzman isimlerin katılımıyla masaya yatırılıyor. Hoş sohbeti ve tavsiyeleri ile izleyicilerin ufkunu açan Psikoterapist ve Aile Danışmanı Saliha Erdim Ülke’de Bu Sabah’ın konuğu olacak. Saliha Erdim programda, ismini vermek ve ekranda görünmek istemeyen 68 yaşındaki, eşi ve çocukları tarafından istenmeyen izleyicinin sorunlarını dinleyecek. Evlatları ile aynı mahallede yaşadığı halde kapısı çalınmayan izleyici, eşi ve çocuklarının kendisine neden sırt çevirdiğini anlatacak.

Programda ayrıca ‘Anne ve babaya olan saygı neden kaybediliyor? Çocukların anne ve babasını istememesinin altında yatan sebepler neler? Büyüklere merhamet ve yardım etmenin önemi ne? Eşler yaşlandıktan sonra birbirlerine nasıl davranmalı?’ sorularına yanıt aranacak.

Selda Atalay’ın başarılı sunumuyla Ülke’de Bu Sabah hafta içi her gün saat 10:00’da Ülke TV’de…


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet